2021 CSAA Football All-Conference Teams

The Central State Activities Association has released its 2021 football all-conference teams.

Silver Division First Team
Rice Robins, Sr., Holton
Austin Fowler, Sr., Holton
David Evans, So., Lakeview
Kyler Larson, Jr., Kent City
Aaron Moore, Sr., Morley Stanwood
Brandon Quinn, Sr., Hesperia
Cameron Edgerton, Sr., Holton
Crue Woolworth, Jr., Morley Stanwood
Mason Westbrook, Jr., Kent City
Jace Silverthorn, Jr., White Cloud
James Farrington, Sr., Kent City
Zane Moore, Jr., Morley Stanwood
Joel Bradley, Sr., White Cloud
Kodee Engstrom, Sr., Morley Stanwood
Brandon Lintemuth, Sr., Morley Stanwood
Wesley Penland, Sr., White Cloud
Logan McVicker, Sr., Kent City
Dylan Cartwright, Sr. Holton
Kyle Biller, Jr., Morley Stanwood
Noah Johnson, Sr., Lakeview
Joe Anderson, Sr., Kent City
Silver Division Honorable Mention
Mason Ruether, Jr., White Cloud
Evan Vining, Sr., Lakeview
Bret Hosmer, Sr. Holton
Austin Kerwin, Sr., Kent City
Cameren Cass, So., Morley Stanwood
Sam Koch, Sr., Hesperia
Gold Division First Team
Dylan Schebil, Sr., Reed City
Blake Vanalstine, Sr., Reed City
Logan Ringler, Sr., Reed City
Blake Daggy, Sr., Reed City
Noah Morgan, Jr., Reed City
Seth Jackson, Jr., Reed City
Kyle Crusan, Jr., Reed City
Nick Wirgau, So., Reed City
Tyler Tompkins, Sr., Tri County
Tristan Knox, Sr., Tri County
Nate Lovell, Sr., Tri County
Trent Behrenwald, Jr., Tri County
Bryce Thomas, Sr., Tri County
Stuart Gould, Jr., Tri County
Chase Dewey, Jr., Tri County
Jamal Strickland, Sr., Big Rapids
Wil Strickler, Jr., Big Rapids
Justin Gorczewicz, Sr., Big Rapids
Grant Kidder, Sr., Big Rapids
Taiveion Johnson, Sr., Big Rapids
David Miller, Jr., Big Rapids
Fisher Hill, Sr., Central Montcalm
Kaleb Crooks, Sr., Central Montcalm
Isaac Johnson, Sr., Central Montcalm
Mitchell Herald, Sr., Central Montcalm
Jared Schultz, Sr., Central Montcalm
Brady Jacobs, Sr., Grant
Treyton Railling, Sr., Grant
Colin Millett, Jr., Grant
Zachary Barnhart, Sr., Grant
Logan Davis, Sr., Chippewa Hills
Brock PeLong, So., Chippewa Hills
Cam Goodin, Sr., Newaygo
Remy Wells, Jr., Newaygo
Michael Romero, Jr., Fremont
Justin Dirheimer, Jr., Fremont
Gold Division Honorable Mention
Brett Martin, Sr., Big Rapids
Preston Scott, Sr., Central Montcalm
Craig Wernette, Sr., Chippewa Hills
Noah Baker, Sr., Fremont
Sawyer Carr, Sr., Grant
Jayden Joseph, Sr., Newaygo
Spencer Hansen, So., Reed City
Zac Princer, Sr., Tri County

Categories: Football